سروش باران

درباره سروش باران

شرکت سروش باران با هدف انتخاب، واردات و تولید مناسب ترین و با کیفیت ترین نهاده ها، سموم، بذر و ابزار آلات کشاورزی و ارائه آخرین راه حل ها به منظور توسعه و تعمیق کشاورزی پایدار، امنیت و سلامت غذایی مردم ایران تاسیس و فعالیت میکند. سروش باران بر این باور است که دستیابی به این هدف جز با ارتقا و ایجاد فرهنگ صحیح بهره وری از منابع کشور میسر نخواهد بود و مناسبترین راه کار برای افزایش تولید و ایجاد امنیت غذایی و افزایش درآمد کشاورزان، مدیریت صحیح در بکارگیری تجهیزات و عوامل تولید و همچنین افزایش مهارت و دانش کشاورزان است. سروش باران خود را در برابر رضایت و درآمد کشاورزان و همچنین سلامت مردم ایران مسئول میداند. پاسخگویی، مشاوره، خدمات و پشتیبانی مناسب و مستمر همراه با تامین تکنولوژی نوین و تامین رضایت مشتریان با ارزش ترین سرمایه سروش باران است که خود را با شما در آن شریک میدانیم.

0
سال تجربه
0
محصول با کیفیت
0
نیروی متخصص
organic-news-21

سروش باران

آنچه ما ارائه می دهیم

organic-news-23.jpg
organic-news-21.jpg

یادگیری، چابکی، انعطاف پذیری

در دنیای مدرن امروز سرعت روز افزون تولید دانش و کاهش سریع منابع مختلف ، ما با مجموعه همکارانی جوان و سازمانی چابک،یادگیرنده، دانش محورو انعطاف پذیر در برابر تغییرات سریع تکنولوژی و نیاز جامعه و مصرف کنندگان، به استقبال استفاده از آخرین دستاوردهای محققان رفته و نویدبخش بهترین و جدیدترین محصولات در کنار قیمت مناسب و در عین حال آینده ای بهتر را برای جامعه هستیم

نوآوری، خلق ارزش، مدیریت هوشمندانه منابع

زمین امانتی است که باید برای نسلها به درستی مورد بهره برداری قرار گیرد. روشهای سنتی امکان بهره برداری کافی برای تامین غذای ساکنین زمین را نمی دهد و در عین حال بهره برداری بی رویه از زمین باعت تخریب محیط زیست و از بین رفتن منابع تجدید ناپذیر این سیاره خاکی میگردد. استفاده از نوآوری و فناوریهای نو باعت می شود که ضمن بهره برداری مناسب از منابع نسبت به حفظ منابع در بلند مدت اقدام گردد.

نتایج تحقیقات نشان داده است که مصرف اسید هیومیک در تمام محصولات زراعی و باغی تاثیرات مثبت و سودمندی را دارد که با توجه به شرایط خاک و آب و هوا در مناطق مختلف، میزان این تاثیر و سودمندی متفاوت است.

مصرف اسید هیومیک در مراحل اولیه رشد گیاه باعث افزایش تقسیم سلولی، توسعه ریشه و در نهایت افزایش ماده خشک گیاه می شود. این ترکیب آلی به صورت یک کاتالیزور تنفسی عمل کرده و با عنوان یک عامل کلات کننده طبیعی یون های فلزی تحت شرایط قلیایی ظاهر می شود. تبدیل مواد مغذی به اشکال قابل دسترس برای گیاه، محافظت از گیاهان در برابر کلروز و زردی و افزایش نفوذپذیری غشاهای گیاه در برابر نفوذ مواد مغذی از اثرات مصرف اسید هیومیک می باشد. اسیدهای هیومیک باعث کاهش تنش های وارده به گیاه شده و مصرف آنها، افزایش کیفیت محصولات تولیدی را به دنبال دارد.

برای زمین، برای زندگی

×